lek. wet. Dorota Pussak-Petryka

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej warszawskiego SGGW z 2009 roku. Pomysłodawca i właściciel „4łap”. W lecznicy zajmuje się chirurgią miękką, która jest jej pasją oraz trudnymi przypadkami. Poza tym wyrozumiała szefowa i organizatorka pracy całej lecznicy. Wolne chwile lubi spędzać na końskim grzbiecie. Prywatnie wraz z mężem ma psa, setera irlandzkiego o imieniu Vinci, kota Cikcika oraz 3 konie rasy Clydesdale.

lek. wet. Adam Petryka

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2009 roku. Właściciel „4 łap”. W lecznicy przyjmuje głównie pacjentów ortopedycznych i neurologicznych, a także lubi wyzwania w postaci skomplikowanych przypadków. Wykonuje zabiegi z chirurgii „twardej” oraz prowadzi diagnostykę radiologiczną. Prywatnie lubi egzotyczne podróże i wszelakie media związane z fantasy i sci-fi. Wraz z żoną właściciel całej psio-kocio-końskiej ferajny.

lek. wet. Kamila Hapanowicz

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Weterynaria to jej marzenie od najmłodszych lat. W codziennym życiu ceni sobie przyjazną atmosferę, dlatego szczególnie dba o relacje z pacjentami i ich właścicielami. Zawodowo interesuje się ultrasonografią i dermatologią. Prywatnie zagłębia tajniki tresury psów. Jest także miłośniczką jazdy nartach i książek Kinga.

lek. wet. Michał Chojnacki

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Z naszą lecznicą związany jeszcze jako student podczas wakacyjnych praktyk. Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, diagnostyką obrazową i chirurgią psów i kotów. Czas wolny poświęca na turystykę górską, właściciel sznaucera średniego Snapiego.

Lek.wet. Maja Majewska

ukończyła studia weterynaryjne w 2023 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiada roczne doświadczenie w pracy jako diagnostka w laboratorium weterynaryjnym i świetnie czuje się przy mikroskopie. W kręgu jej zainteresowań leży także stomatologia i medycyna drobnych ssaków. Prywatnie opiekunka adoptowanej suczki, Kory oraz miłośniczka gier planszowych i światów fantasy

lek. wet. Dagmara Frąckowiak

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, studia ukończyła w 2019 roku. Na co dzień zajmuje się leczeniem internistycznym psów i kotów, zawodowo interesuje się diagnostyką radiologiczną . Wolny czas spędza na spacerach z psami i czytaniu książek. Prywatnie właścicielka psiaków Pepy i Mariana.

dr n. wet. Piotr Frydrychowski – konsultacje kardiologiczne

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie w 2017 roku uzyskał dyplom i tytuł lekarza weterynarii. W latach 2017-2018 pracował w Trzebnickiej Przychodni Weterynaryjnej, w której zdobywał doświadczenie z zakresu szeroko pojętej interny. Od 2018 roku związany z Katedrą Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, aktualnie jako asystent naukowo-dydaktyczny. Oprócz pracy naukowej i dydaktycznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca w Pracowni Kardiologii Katedry Chorób Wewnętrznych UPWr, gdzie wykonuje badania echokardiograficzne (USG serca) oraz elektrokardiograficzne (EKG) i holterowskie. W styczniu 2023 uzyskał stopień naukowy doktora nauk weterynaryjnych na podstawie cyklu prac dotyczących kardiologii opublikowanych w anglojęzycznych czasopismach naukowych. Odbył liczne staże naukowe, w tym miesięczny pobyt w Pracowni Kardiologii Iowa State University, USA oraz w Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii II Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu (Śląski Uniwersytet Medyczny). Prywatnie miłośnik dobrej książki, zwłaszcza fantastyki i powieści kryminalnych, oraz dumny tata dwuipółletniej córki Julii i opiekun przygarniętej kotki Zuzi.

tech. wet. Alicja Sikora

Alicja w 2010 roku ukończyła technikum weterynarii. Z zawodem związana jest od 6 lat. W naszej lecznicy zajmuje się pacjentami szpitalnymi, pozabiegowymi oraz badaniami laboratoryjnymi. Często będziecie Państwo mieli również okazję usłyszeć ją przez telefon. Prywatnie jest właścicielką 2 kotów i 2 szynszyli. Wolne chwile chętnie spędza na rowerze, słuchając muzyki lub czytając książki.

Tech. Wet. Agnieszka Chodniczak

absolwentka technikum weterynaryjnego, z zawodem związana od 2019 r. Praca ze zwierzętami od zawsze była jej celem i pasją. Interesuje się behawiorystką psów oraz kotów i stara się rozwijać w tym kierunku. Prywatnie właścicielka dwóch psów, trzech kotów i konia. W wolnych chwilach oddaje się wycieczkom górskim, spacerom z psami oraz jeździe konnej.

Zapraszamy do kontaktu